Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

5.7.2010

Siesta v Prachaticích

Neděli a pondělí jsme s holkama trávili v Prachaticích u naší oblíbené přehrady.

 

Fotografie naleznete ZDE

 

Obrazek

 

 

 

3.7.2010

Pokousaná Agninka

Včera jsme vyrazili po práci na koupačku, která skončila dříve, než jsme si vůbec stačili vybrat volné místěčko na pláži. Procházeli jsme s holkama kolem lidí, kteří měli puštěnou fenu německého ovčáka. Ta, když nás zahlídla, okamžitě se na nás rozběhla, nereagovala na volání páníčků a napadla Agninu. Agni se mi vytrhla. Bylo na ní vidět, že se prát nechce, zkoušela nejdříve utéct, ale ovčanda jí šla rovnou po krku. Ani nevím, jak se to stalo, ale Agni toho v určitý moment začala mít asi dost a smetla ovčandu (která měla tak o deset kilo navíc, než Agni) jedním chvatem na záda, ta zakňučela a raději odešla.

Nicméně, raději jsme vyklidili uzemí. Navíc Agni má jednu dost hlubokou ranku na zádech. Nic vážného. Spíš mě mrzí, že se člověk snaží vyhnout takovým incidentům. Agnina nikdy nevyprovokovala rvačku. Když jí nějaký pes nesedí, maximálně si zabručí a vyklízí okamžitě pole.

No, snad se to nijak nepodepíše na jejím přístupu k pejskům. Protože to samé se nám stalo se Shivu. Ta milovala všechny psy bez rozdílu pohlaví, velikosti, věku...se všemi si hrála, až do té doby, co jí nehezky napadla  a pokousala fena ridgebacka a poté fena křížence...nyní je již ostražitá a když by šlo do boje, už necouvne, jako dříve....

 

 

 

 

1.7.2010

Koupání

V úterý jsme využili krásného počasí a s našimi boxeřími sousedy jsme vyrazili na koupačku k nedaleké utajené pískárně:)

Uvelebili jsme se na jedné straně a pláž s pejsky patřila pouze nám.

 

Fotografie ZDE

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

28.6.2010

Slavnostní víkend na Šumavě

 

Od pátka jsme s holkama byly na Šumavě v Prachaticích u mých rodičů. Navštívily jsme je po dlouhé době a tak jsme si to patřičně užily.

V prachaticích se konaly Slavnosti Zlaté Stezky. Navíc, tento rok 1000leté.

Holky jsme vzala na socializační procházku do centra města mezi stovky lidí. Blyy naprosto báječné. Všichni si je zamilovali.Holky zvládly i velk soubor bubeníků, který byl i pro mé uši příliš:) a ohňostroj. Shivu tedy moc ne, ale Agni dokonce pozorovala barevnou smršť:)

Další dva dny jsme si užívaly u přehrady, kde Agninka samozřejmě proplavala celou dobu a i Shivu se přidala.

 

Fotky máme pouze ze zahrady, ale i ty snad stojí za podívání:)

Fotografie ZDE

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.6.2010

 

KONEČNĚ LÉTO

 

Zdravíme všechny naše psí i nepsí kamarády:) Po krásné prosluněné sobotě jsem se chystala aktualizovat naše stránky. Byli jsme celý den s holkama na koupání a já udělala super fotky. Agni vodu miluje, takže celé odpoledne s kratšími nucenými procházkami trávila čvachtáním, lovcením míčků a postarala se o zábavu přítomných tlačením klády ve vodě a super skoky ze skokánku. Shivu se dostala do vody výjimečně také. Jde plavat pouze za podmínky, že plavu já, má potom tendeci mne zachraňovat:)

 

Bohužel, ještě v ten den mi byl foťák odcizen:(

Nejspíš nějakou dobu potrvá, než si pořídím nový, takže přidávám alespoň aktuální fotografie z telefonu.

Další novinkou je, že se po delší době opět chystáme na výstavu. V červenci na NVP do MB a v srpnu na MVP do MB.

Navíc se rýsuje, že se holky se mnou podívají poprvé k moři:)

 

Mějte se moc krásně!

pac a pusu Agninka a Shivunka

 

Nové fotografie ZDE.

 

 

 

 

 

 

17.5.2010

 

Minulý týden v úterý, kdy nás navštívilo krásné počasí jsem přijala pozvání od kamarádky Adriany na venčení k řece od kamarádky. Holky se seznámili s  novými kamarády Armanim a AlfonsemJJednalo se o Boloňského psíka a Čivaváka. Musím říct, že jak malé pejsky moc nemusím, tyto dva jsem si naprosto zamilovala.  14letý Alfonso je naprosté flegmatické zlatíčko a Armani by se mohl levou zadní svou energií srovnat s leckterým velkým psemJ Nebál se vody, dlouhé procházky, aportování a povahově je to také opravdové zlatíčko. Holky si užily dlouhé procházky, koupání a krásný den jsme zakončili návštěvou koní.  Agni se SHivu byly poprvé takto blízko koní, takže jsem se zprvu bála reakce. Nicméně jejich „velitelka“, 15!ti letá Anetka, sestra kamarádky, se nebojí ničehoJBez servítek se ujala seznamování a o zábavu bylo postaráno. Agni tedy neprojevila naprosto žádný pastevecký, lovecký nebo jakýkoli jiný pudJ zprvu se trochu bála, když koně udělali prudší pohyb, ale po chvíli mezi nimi běhala jako stárá známáJ nenechala se ničím rozhodit a koně jí po chvíli přišli nezajímavíJ Každopádně Shivu měla opačný „probém“, bojovala s prvotním  strachem a strašnou touhou koníkům ukázat, kdo je tady pánJ, respektive paní. Naháněla koníky a snažila se je „uřvat“, kdy nejvíc stresující pro ní bylo, když jsem na koně nasedla jáJ divím se, že v ten den neštěkavá Shivu nepřišla o hlasivky.

Měli jsme krásný zážitek a jelikož se stáj nachází pár kilometrů od ČB, budeme na návštěvy jezdit určitě častěji.

 

Tímto děkujeme Adriance a její sestře AnetceJ

 

Fotky ve fotogalerii.

 

 

 

 

 

 

 

26.4.2010

Vloženo nové album ve fotogalerii

 

Obrazek

 

 

 

 

5.4.2010

Po delší odmlce jsme zpět:) Před týdnem jsme se vrátila z třítýdenního školení v Brně, přičemž holky si ho náležitě užily u mých rodičů v Prachaticích. Tři týdny bez holek byly opravdu těžké a Agni se rozhodla mě potrestat háráním, které začalo před pár dny:)

Krušné týdny nám začínají a bohužel tím pro nás padá i výstava v ČB:(

Ve fotogalerii vloženo album z víkendu v PT.

 

 

Obrazek

 

28.2.2010

 

AGNI SLAVÍ SVÉ 2 NAROZENINY

Přejeme princezně pevné zdravíčko, další roky aktivního života a lásky, které se jí od nás dostává až až

Agninko, prý už jsi dospělá fénečka, tak se tak začni chovat

 

Obrazek

 

 

 

27.2.2010

 Leopardí překvapení

Tak - Agni už má čumáček v pořádku

Pře dvěma dny jsme byli s našimi boxeřími sousedy na procházce v našem městském parku a náhodou jsme potkali leopardici Biancu, z CHS Besavej. Musím říct, že mne uchvátila svou naprosto bezkonfliktní povahou. Fakt paráda, lítala se všemi psy, vítala nás, jako staré známé, nádhera. Doufáme, že jí zase brzy potkáme:)

 

Fotky zde

 

Dnes jsme využili krásného počasí také na procházku v parku. Bylo úžasně, doufejme, že se nám počasí bude už jen vylepšovat:)

 

Fotky zde:

Obrazek

 

 

 

7.2.2010

Agninka má bebí

Včera jsem se vrátila domu z práce a Agni měla krvavý čumáček. Moc jsem tomu nevěnovala pozornost, myslela jsem si, že jí jen Shivu víc ťafla při nějaké hře a že se to samo zahojí.....ale dnes ráno jí nosánek stále krvácel, byl celý mokvavý, se strupy a místo nosu má Agni skobonos:(

Na veterině mi řekli, že má hnisavý zánět - takže máme na týden antibiotika. Pravděpodobně  jí Shivu "sežvejkla"tlamičku o něco více a dostalo se jí do malé ranky něco nekalého.

Tak na nás myslete, prosím, ať je nám lépe:)

Posíláme pac a pusu a nějaké nové fotečky z domova:)

ZDE

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Bude to něco málo přes rok, kdy jsme si s Agni prožily něco, co se, doufám, nikdy nebude opakovat a nepřeji to opravdu nikomu. 

Jelikož žijeme ve městě, na sídlišti a já mám holky naučené bez vodítka, bohužel se mi někdy nepodaří uhlídat každý jejich krok nebo čin. Maličká  Agni tenkrát něco spapkala venku a pravděpodobně to bylo přiotrávené. Po pár hodinách začala  strašně zvracet, měla hrozný průjem, který se za pár hodin změnil jen v krev. Nemohla pít, celá se klepala, byla naprosto apatická. Veterinář po vyšetření diagnostikoval těžký zánět tlustého střeva. Agni se léčila antibiotiky, dostávala injekce s výživou, měla dlouhou dobu speciální dietu. I přes veškerou péči mojí i veterinární kliniky Agni během deseti dnů zhubla skoro sedm kilo. Léčba byla bohužel dlouhodobá a přes 3/4 roku se nám nepodařilo kila nabrat zpět. Bylo to hrozné období.

Zkoušeli jsme všechno, superprémiové krmivo, různé přípravky, vitamíny a minerály od veterináře.....nic nám nepomáhalo vrátit se na předchozí váhu.

Už jsem nevěděla, co by nám mohlo pomoci, až mi známá začala vyprávět, čím krmí své psy. Jednalo se o BARF, krmení syrovým masem. Okamžitě jsem tuto variantu zavrhla, vzhledem k tomu, jaké měla malá potíže, dráždit jí zažívací systém ještě tím, že si bude muset začít zvykat na maso jsem si vůbec nezkoušela představit.

Přesto jsem tuto možnost konzultovala s veterinářem a ten po zvážení všech okolností a přizpůsobení jídelníčku, souhlasil.

Začínali jsme velice pomalu, dodržovali striktně doporučení veterináře....dnes takto krmím již přes půl roku. Agni konečně nabrala svá kila, zlepšila se jí srst a hlavně, chutná jí jíst a je i psychicky podle mě vyrovnanější.

Rozhodla jsem se s tímto příspěvkem právě dnes, protože jsem před pár dny objevila snad jediné dvě fotky z toho období a vše se mi připomnělo

Sami se můžete podívat, jak Agni vypadala před necelým rokem (kde jí můžete spočítat obratle na zádíčkách) a jak vypadá dnes.

 

Před

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

DNES

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

3.2.2010

 

A zase fotky

Tentokrát z vycházky s Aggynkou a Gambáčkem

a malinko ze skotačení s plyšákem leoparďákem:)

Fotky ZDE:)

Obrazek

 

 

 

 

 

 

31.1.2009

 

Milujeme sníh a fotky v něm, a proto jsme přidali ještě nějaké fotečky:)

ZDE

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

28.1.2010

 

Po delší odmlce se opět hlásíme:)

Máme se dobře, holky si užívají zimního počasí, o čemž se můžete přesvědčit ve fotogalerii;o)

 

 

12.12.2009

Dnes ráno nám začalo prvně sněžit - jupííííí:)

S holkama jsme vyrazily na procházku. Shivunka si ji pojala opět po svém - hrabošila, kde se dalo a Agni se typicky nemohla odtrhnout od svého milavaného míčku. Nedalo mi, než nové fotoalbum nazvat Míčkofiliáda, protože ona je opravdu míčkofil:)

Fotky ve fotogalerii:)

 

Plus přidáno kraťoučké video Agni s míčkem:)

ve videos.

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

11.12.2009

Ve fotogalerii vlozeny nejake mobilni prispevky:) 

26.11.2009

Fotky z procházky se super sousedy Ozzym, Gambáčkem a Aggynkouve fotogalerii.

 

 

21.11.2009

Vefotogalerii vloženy fotky z Prachatic a z venčení s našimi boxeřími sousedy Gambim a Aggynkou:) 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2009

Procházka Stromovkou

Volný slunný čtvrtek jsme trávili na superdlouhé procházce po městkém parku Stromovka:)

Shivunce se "podařilo"rozšířit zabijáckou sbírku o krtečkaa Agni se nemohla odpoutat od své oblíbené "prodloužené ruky"a míčku

A konečně se nám po dlouhodlouhé době podařilo natrénovat výstavní postojsamozřejmě asi ne úplně profi, ale nám to i tak stačí

Fotky jsou ve fotogalerii

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

28.10.2009 

Coursing Brno

Dnes jsme měly s holkama možnost vyzkoušet si poprvé coursingový trénink v Brně

Trénink se konal na letišti Mydlánky. Super prostor a naštěstí nám vyšlo i počasí.

Já osobnně jsem byla nadšená z atmosféry...snad nikdy jsem neviděla takové hromadné zapálení pejsků do kusu igelitu. Fakt nádhera

Co mě překvapilo byla naše Shivunka, která je v divoké přírodě superlovec, ale střapec jí nezaujal....takže její běh jsem spíš zaběhala já:)

Agni byla šikulka. Nejprve nevědla, co se po ní chce, ale hned po chvilce se chytla a paní "trenérka" jí moc chválila

 

Budeme se těšit na další akci:)

 

Fotky ve fotogalerii.

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2009

Ve fotogalerii vloženy fotky z krásného nedělního dopoledne:)

 

 

 

24.10.2009

 

Dnes jsme se s holkama účastnily MVP u nás v Českých Budějovicích. Výborné počasí i atmosféra. Agni si vybojovala V2 a res. CACMusím jí pochválit, byla moc šikovná

Děkujeme moc Áje a ostatním za milou společnost. Tento rok pro nás výstavy skončily a budeme se opět těšit do kruhu v roce 2010

 

Foto ve fotogalerii:)

 

 

14.10.2009

Upraven design stránek.

Bohužel se nám rozbil PC, tak jsme off-line 

12.10.2009 

 

Měli jsme  s Agni tu čest:)užít si super výcvikový víkend psí školy Váš pes. Agni si procvičila základy polušnosti a hlavně jsme si užily přítomnost dalších pěti leopardíků. Doprovod jsme dělaly Alence, Sanníkovi a Bloxi. Nebýt Áji, ani bych o nějakém výcvikovém víkendu nevěděla

Bohužel, cestou tam se mi rozbil foťák, tudíž mám fotky jen z malé procházky, kteoru jsme udělali mezi cestou

Ty naleznete ve fotogalerii

 

plus  - přidány fotografie od jedné ze skvělých výcvikářek Ivet a fotky od Lucky  -  mocmoc děkuji!!!!

 

6.10.2009

 

Před pár dny nás navštívila Alenka se Sanníkem. Na návštěvu děkujeme a fotky naleznete ve fotogalerii.

A dobrá zpráva je ta, že pokud se doladí ještě jeden detail, pojedeme s Agni na výcvikový víkend, kam se chystá spousta z vás

 

29.9.2009

Ve fotogalerii vloženy nové fotky z nasšich všedních dnůPřejeme příjemnou podívanou.

 

 

8.9.2009

 

Dnes jsme s holkama měly super výšlap a Kleť a moc moc milé venčeníčko s Alenkou, Sanníkem a Bloxi

Děkujeme Áje za návštěvu a fotky naleznete ve fotogalerii.

 

7.9.2009

Vloženo malinko fotek do fotogalerie:)

 

 

9.8.2009

Vloženy nějaké fotky z našeho "akčního odpočívání" na Šumavě

Ve fotogalerii.

 

 

7.8.2009

Zdravíme všechny přátele

Mám 2týdny dovolenou, tudíž jsem holkám konečně pořídila krásné postroje a naplánovala si super výletničení.....abych hned první den své dovolené zjistila, že Agni začala hárat, takže mé plány se zcela změnily

Ale nám to nevadí, my si poradíme a zabavíme se jinak

Takže jsme pár dní trávily na chalupě a něco málo fotek naleznete, jak jinak, vefotogalerii.

Užívejte krásný slunečný víkend

26.7.2009

 

Dnes nás poctila návštěvou Ája s Bloxinkou a Sanníčkem. Dali jsme si malinkou procházku a vydrželi bychom určitě i větší, kdyby se nás nesnažili komáři sežrat zaživa

Sannček je bojovník, svoje zranění na sobě nedával vůbec znát a holky pěkně prohnal.

Budeme se těšit znovu na proběhanou a posíláme pořádný pac a pusu

Něco málo fotek ve fotogalerii.

 

 

28.6.2009

Kdyby dneska nebylo tak "krasne", byl byl by to den bez chybicky. Vydali jsme se s Agni, Ajou a Sannikem na MVP do Brna. Vyrazili jsme samozrejme pozde, ale protoze ma Alca auto s kridlama, stihli jsme nakonec vse vcas:))

Agni byla na vystave asi po 3/4 roce, takze jsem byla moc zvedava, jak to zvladne. Ze zacatku samozrejme vytrestena, nastvana z koni a malych chlupatych stekajicich hafafinu, ale celkem v pohode. Nejprve jsme si zkusily behat v kruhu" na prazdno", coz bylo v poradku, ale jakmile jsme zastavila a chtela sjem po male postoj, tak se na me zacala sapat....takze jsme si to vzkousely jeste jednou, ale malou vedla Aja a ja stala za kruhem a bylo to lepsi, takze jsme se domluvily, ze malou dnes vystavi Aja. Jo, takova doba bez vystavy je holt znat. Kazdopadne po Sannikovo uspechu - prekvapivejsem v rychlosti predala Aje cislo a desky a potila se za kruhem. Aja s Agni bodovaly, byly obe moc sikovne a Agni si odesnla pekny posudek a V1 CAJC. Timto chceme samozrejme podekovat Aje - DEKUJEME:)))

Bohuzel jsem byla tak nervozni a snazila se malou povzbuzovat, aby si neustale nesedala, ze sjem neudelala ani jednu jeji fotku v kruhudocela usmevne:)))tak snad ftil i nekdo jiny:)))

Take jsme si uzili uzene koleno a vyborny trdelnik v pauze na zaverecky, kde byl Sanny opet moc sikovny a vybojoval treti misto - gratulace pupiku.

Vse probehlo pomerne rychle, pani rozhodci byla prijemna a objektivni - rekla bych:)

Seslo se nam tam leopardiku malo, ale s Ajou jsme se shodly, ze vsichni byli dnes velice sikovni

Dekujeme vsem za spolecnost a za prijemnou atmosferu.

A samozrejme se brzy tesime na shledanou

 

p.s. fotky ve fotogalerii.

 

 

 

19.6.2009

 

UF! Uz mesic, co jsem davala posledni prispevek?Bude to tím, že se u nás nedělje nic super extra vážného:)))chystáme se po dloué době na výstavu do Brna, tak jsme zvědavé:))

a přidala jsem tedy novou fotogalerii, pokud se budete chtít podívat, naleznete jí zde.

 

 

 

 20.5.2009

Čekají nás s holkama ted dva dny volna, které se chystáme trávit opět na Šumavě v lesích. Moc se těšíme a o víkendu dodáme fotky.

Přejeme příjemné tropické dny

 

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

17.5.2009 

Vloženo něco málo fotek z dnešního sunečného dne a také si dovolujeme inormovat, že se 25.5.2009 chystáme na RTG DKK.

9.5.2009

Od středy do soboty jsme s holkama trávily volné chvíle u mých rodičů v Prachaticích, kde jsme vystoupaly na rozhlednu Libín, koupaly se v přehradě a lovily lesní zvěř

Počasí nám přálo, energii jsme spotřebovaly až až a vykroutily z kožichů asi 12872948329836948 klíš´tat

Fotky nalezne opět ve fotogalerii.

 

 

3.5.2009

Konečně se mi vrátilo domů kolo, takže máme každý den s holkama naordinovány kilometry na kole+plavání:)

Přidána fotogalerie z dnešního krásného slunečného rána a venčení:)

 

30.4.2009

Dnes jsme měly s holkama to štěstí, že nás navštívila Alenka s novým překrásným přírůstkem, leopardím miminkem z chovatelské stanice My Záhir - Bloxinkou. Je to unikátní leopardice a pod Alenčiným vedením z ní vyroste určitě úžasná strakatá dáma. Děkujeme Alenko a těšíme se zase na brzké setkání. Malinko foteček ve fotogalerii. Přejeme příjemný prodloužený víkend:)

 

28.4.2009

Vloženo malé množství fotek z lenošení a fotky z výstavy od Alči:), které tímto děkujeme za moc příjemné odpoledne v ČB na výstavě(stejně tam Monče s Arsou), které jsme se neúčastnily, ale na další už snad také budeme v kruhu:)

 

22.4.2009

Přidávám nějaké fotky z dnešního lenošení a venčení. Agni teplo moc baví a zamilovala se do aportování míčku, a to hlavně z vody. Je neúnavná plavkyně:)

Fotky ve fotogalerii.

 

 

28.2.2009

Agni dnes oslavila svůj první rok života. Přeji ňuňánce hlavně hodně zdraví v dalších letech.

To samé tímto přeji i jejím sourozencům.

22.2.2009

 

Zdravíme všechny. Po dlouhé pauze bych se rád vyjádřila k určitým nedorozuměním, které se zrodily v předchozích měsících.

Ve zkratce pouze napíši, že jsme s holkama procházely nepěkným obdobím, ve kterém jsem já i Agni měly určité zdravotní problémy + problémy v soukromém životě. Proto ta pauza, proto ticho a neučast na výstavách a neaktualizované stránky.

Se všemi komplikacemi jsem se vyrovnávala velice těžce, ale bojovala jsem a bojovala jsem po boku mých holčiček, díky kterým jsem to zvládla. Právě ony byly mým tahačem, mojí nadějí a důvodem, proč jsem chtěla jít dál.

Nyní se snad blýská na lepší časy a my pevně doufáme, že se opět brzy zapojíme do "normálního"života a se spoustou z vás se brzy setkáme.

 

Jediná veřejná omluva patří Áje od Strakatého komanda a jen ona ví proč....Máme vás moc rády!!!

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

A jinak:  Agni nám za pár dní oslaví rok svého čtyřnohého života. Před týdnem nám začala poprvé hárat a konečně se začala zotavovat po těžkém zánětu tlustého sřeva.

Byla to poměrně dlouhá cesta, Agni až tento měsíc nabrala, co před 4mi měsíci shodila. Zastavila se nám kvůli tomu trochu v růstu, ale svalíky už začíná nabírat  a energie má habakuk;o)

S přibývajícími měsíci a přestěhováním se do centra, se Agni pořádně otrkala a už nemá strach z většího počtu lidí a městského shonu. Trochu přetrvává strach z menších, ukřičených dětí, ale pokroky vidím i v tomto ohledu.

Pravidelnými procházkami do lesů se v Agni opravdu projevil výborný lovecký pud. Se Shivou tvoří opravdový tým a je vidět, jakou z toho mají radost

Je to moje malá hysterka, která ale úspěšně bojuje:))

 

 

 

 

19.9.2008

Přídána dvě videa ve videos.

 

 

 

10.9.2008

 

 

Přidány nové fotografie z hraníčka s tetou Asantou a z koupáníčka.

Vše naleznete ve fotogalerii.

 

 

 

 

31.8.2008 MVP Mladá Boleslav

 

 

Bylo to SUPER! Báječný. ÚžasnýVyjeli jsme opět jako doprovod Áji a Sanníčka kolem 5hod.ráno. Já na ten den spala asi 4 hodiny a Ája 2!!!! A to ještě chudinka řídila z i do ČB;o) Je to holt holka šikovná. Dorazili jsme do MB kde už vládlo krásné počasí, které vydrželo po celý den, stejně tak dobr¨á nálada -  takže hlavně také děkujeme za milou společnost Kačce, Romanovi a jejich Annie a Roxynce a Míše od Rhettíka a Desiree. Zároveň se k nám připojil Agninčin bráška Atairek s paničkou, který byl uplně úžasný - vzhledem k tomu, že na výstavě byl poprvé, pejsky i lidi bral naprosto v pohodě. Věříme, že příště se mu stejně dobře povede i v kruhu♥

No a Agniška byla v kruhu ve třídě dorostu s krásnou fenečkou Addrou. Byla opět naprosto úžasná a vše byla její práce(protože panička byla líná a vůbec na výstavu netrénovala, ale asi bych se s tím chlubit neměla-ehm), takže nakonec získala ocenění VN1 a posudkem:

6ti měsíční velmi ušlechtilá fena, velmi pěkná hlava, nůžkový skus, fena je velmi perspektivní, v pohybu i postoji se velmi dobře prezentuje.

 

Musím jí pochválit, jaká je Agniška v pohybu šikulka a já panička s ní ještě musím nacvičit pořádně postoj.

No a potkali jsme spoustu nových leopardích tvářiček- děkuji velice pěkně, mám teď v hlavě ještě větší bordel, než předtím

Díky a budeme se těšit na další výstavu 27.9.2008 v ČB, což je super, tentokrát si přispíme my

 

 

 

 

!29.8.2008!

 

♥DNES JE AGNI PŘESNĚ PŮL ROKU♥

 

 

 

Obrazek

 

 

 

27.8.2008

 

Právě jsme se vrátily ze super venčení s obří psí smečkou Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii.

 

 

24.8.2008

 

Celý víkend jsme s holkama trávily u nás na chalupě, který byl pracovní. Bylo to super! Holky se seznámily s 16letým kříženečkem Punťou, který je opravdový miláček a chovaly se k němu moc pěkně. Agni ho neustále pronásledovala na průzkumnické cestě po zahradě

Agninka má  54cm v kohoutku a váží nám 20kg. Pěkně jí rosotu zoubky, takže vepřové ucho už nežvýká 15min, ale spořádá ho za5min

A taky jsme zjistili, že z ní bude asi vegetarián U našich na zahradě pravidelně spásává rajčata, broskve, rybíz a miluje ostružiny a borůvky. Vše si sama trhá z keříkůTaké si pošmákne na jablíčkách a banánech.

Trochu již překonala strach z dětí, ale stejně je k nim zdrženlivá.

 

No a těšíme se na výstavu do MB, která bude  v neděli. Doufáme, že se tam potkáme s většinou z vás!

 

Přidány fotky z chalupy:

• ve fotogalerii

 

 

 

10.8.2008 Přidány fotky z opět Prachatického víkendu

ve fotogalerii

 

 

 

 

 

5.8.2008 Přidány fotky z dnešního koupání

•  ve fotogalerii

 

 

 

 

4.8.2008 Změna v kontaktech

                        + nějaké srandafotky z telefonu;o)

 

 

 

30.7.2008 Fotogalerie  - Přídány nějaké fotky z července

 

 

 

29.7.2008 Agni má 5 měsíců;o)

 

Tak nám Agni dneska oslavila 5 měsíců a začíná být pěkně nabitá energií a hezky nám vyzubatila, aby nasadila nové hryzáky Roste nám do krásy (má 19 kg -už jen 1kg!!a dohnala starší Shivušku!!), pěkně nám papká masíko i granulky

 

Snad se u nás máš ňuňu dobře♥

 

 

 

27.7.2008 Přidány fotky z Prachatic

 

 

 

24.7.2008 Kastrace Shivušky

Dnes byla naše strarší čubinka na kastraci. Rozhodovali jsme se dlouho...ale nakonec jsme se shodli, že to bude nejlepší rozhodnutí, vzhledem k tomu, že Shivuška trpěla na opravdu silné falešné březosti, které se jí ještě zhoršili po tom, co měla min. rok štěňátka. Rolí maminky si tedy prošla, a nač se dál "trápit". Hárání nám přineslo akorát starosti, Shivuška byla celkem 2x do roka skoro 3 měsíce psychicky vyčerpaná. Změna nálad před háráním, během hárání, i po hárání. Nehledě na to, že byla mistriní v utíkání, jejichž následkem byla "neplánovaná" miminka ( i když to bylo krásné, přece jen křížená štěňátka šířit dál do světa není zrovna bonus)min.rok a nyní při kastraci měla v bříšku opět 5 klubíček

Shivuška to zvládla výborně♥ ( to já jsem byla uplně hotová). Ještě převážně odpočívá, ale je to šikulka.

Tak doufám, že jsme se rozhodli správně a budeme dále dělat jen to nejlepší pro její zdraví.

Jsi naše sluníčko dydánko♥

 

 

 

 

20.7.2008 NVP v Mladé Boleslavi a návštěva brášky Ataira

 

Předem bychom chtěli poděkovat Áje, že nás vzala sebou a umožnila nám vidět brášku Aťu, za čož jí jsme mocmoc vděční - Ájo DĚKUJEME!♥

 

Byl to SUPER den (až na to, že se MĚLO "strašně ochladit", takže jsem se pařila celý den ve skoro zimním oblečení - nesměj se Romane!). Takže hlavně vyšlo počasí, což bylo důlěžité, vzhledem k tomu, že jsme měli kruh - díkybohu - venku. Sešla se skvělá "leobanda" a hlavně jsme se s Agni prvně vystavovaly a šikulka získala VN1 s posudkem : Elegantní fenka s pěknou hlavou, pevný hřbet, výborná hloubka hrudníku, správné zaúhlení končetin, dobrý pohyb. Byla jsem strašně nervózní, ale Agninka byla úžasná♥

Takže se těšíme na další výstavu, buď opět do MB na MVP, nebo hned na podzim(?) do ČB.

Cestou zpět jsme se ještě zastavili na návštěvu za bráškou Atairem a jeho paničkou, což bylo naprosto super (včetně výborného koláče a kafíčka)

Díky všem zúčastněným, moc rády jsme vás poznaly abudeme se zase brzy těšit na vystavovanou